Kukuła Healthy

70-001 Szczecin
Rabaty dla kart FitProfit
Rabat na wybraną dietę
5% Rabat na wybraną dietę
dostępne również dla Getprofit
Uwaga: Wszystkie miejscowości w których realizowana jest usługa są do sprawdzenia na stronie http://kukulahealthyfood.pl/obszary-darmowej-dostawy.
W celu skorzystania z rabatu należy wpisać kod promocyjny
Informacje o obiekcie

 Informacje o obiekcie 

Catering dietetyczny dla wymagających

Wykwintna wołowina ze śliwkami duszona w winie, oryginalne w smaku pierogi ricotta z atramentem z kałamarnicy, pyszne gazpacho czy warty grzechu sernik na jaglanym spodzie… 

Codziennie rano nasz mistrz kuchni razem ze swoim zespołem wzbija się na wyżyny kreatywności i przygotowuje dania, które z jednej strony pieszczą podniebienie, z drugiej są zdrowe i dietetyczne. 

Specjalnie dla Was pakujemy je w eleganckie pudełka i rozsyłamy po całej Polsce. Wszystko po to, abyście nawet podczas długiego i ciężkiego dnia mogli choć na chwilę zapomnieć o całym świecie i poczuć się jak w wykwintnej restauracji. 

Kukuła Healthy Food to jedyna na Polskim rynku firma oferująca dietę pudełkową przypominającą restauracyjne dania. Tak – u nas jest naprawdę pysznie. Dzięki nam zadbasz o zdrowie i sylwetkę. Liczymy kalorie i dopasowujemy dietę zarówno do Twoich preferencji, jak i wymagań zdrowotnych. Przyrządzamy prawdziwe rarytasy dla tych dbających o wygląd i odchudzających się oraz bezglutenowców, wegetarian i mających problemy z tarczycą.