LEXNONSTOP

plac Orląt Lwowskich 20D,
53-605 Wrocław
Rabaty dla kart FitProfit
Rabat na porady prawne
20% Rabat na porady prawne
dostępne również dla Getprofit
Porada prawna to odpowiedź od Eksperta, który specjalizuje się w temacie zgłoszonego zapytania, wyjaśniająca opisany przez Klienta problem.

W lexnonstop.com udzielamy odpowiedzi na pytania dot. wszystkich dziedzin prawa, od spraw klientów indywidualnych, takich jak rozwody, zakup nieruchomości, odszkodowania czy zadłużenia aż po zapytania klientów firmowych dot. prawa handlowego, umów z kontrahentami, kwestii podatkowych i wielu innych.

Ceny porad zaczynają się od 59 zł brutto, a z rabatem jeszcze taniej.

Rabat na pakiety prawne
20% Rabat na pakiety prawne
dostępne również dla Getprofit
Pakiety prawne LEXNONSTOP to ochrona gwarantowana przez 365 dni w roku, dzięki której Klient zyskuje priorytetowy dostęp do kancelarii i dedykowanego opiekuna prawnego gotowych od ręki znaleźć rozwiązanie każdego problemu prawnego. To również nielimitowane porady ze zniżką, dostęp do bazy pism prawnych i wachlarz możliwości w preferencyjnych cenach.

Oferta pakietów dla klientów indywidualnych zaczyna się od Karty Twój Prawnik w cenie 24 zł/rok, a dla firmowych od Pakietu Smart w cenie 47 zł brutto/rok, a z rabatem jeszcze taniej.
Informacje o obiekcie

LEXNONSTOP to szybka pomoc prawna online 24h/7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z domu, świadczona przez adwokatów i radców prawnych w całej Polsce. Użytkownik wchodzi na naszą stronę, zadaje pytanie i w odpowiedzi uzyskuje profesjonalną poradę prawną: online lub telefonicznie, nawet do 24h. Obsługujemy zgłoszenia ze wszystkich dziedzin prawa, od prostych pytań po skomplikowane sprawy. W swojej ofercie posiadamy również abonamentową opiekę prawną dla osób prywatnych oraz firm.