Poradnia food & diet

ul. Wąwozowa 25 lok. 2,
02-796 Warszawa
Rabaty dla kart FitProfit
Rabat na indywidualna lekcja marszu z kijami z certyfikowanym trenerem Nordic Walking
15% Rabat na indywidualna lekcja marszu z kijami z certyfikowanym trenerem Nordic Walking
dostępne również dla Getprofit
Rabat na wizytę kontrolną, na plan dietetyczny podstawowy
10% Rabat na wizytę kontrolną, na plan dietetyczny podstawowy
dostępne również dla Getprofit
Informacje o obiekcie

 Informacje o obiekcie 

Poradnia dietetyczna Food & Diet to miejsce w którym odkryjemy przed Tobą nowe, smaki, walory zdrowotne żywności. Pokażemy Ci na czym polega zdrowe odżywianie. Z nami zobaczysz, że indywidualnie skomponowana dieta poprawi nie tylko Twoje zdrowie, sylwetkę, ale przywróci również energię i siły witalne, a co najważniejsze da efekty na, które czekasz.

Dlaczego jesteśmy dobrzy w tym co robimy? Bo dietetyka i żywienie to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja! Zasady, które wprowadzamy w życie naszych klientów stosujemy również w swoim życiu. Dlatego możesz być pewny, że cechuje nas dogłębna wiedza w tym co robimy. O naszej skuteczności świadczy wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, co daje Ci gwarancję, że nasi eksperci mają nie tylko wiedzę, ale również tak ważne w naszej praktyce doświadczenie.

Naszą poradnię charakteryzuje również miła rodzinna atmosfera. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient poczuł się u nas bezpiecznie i komfortowo.