Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją. W VanityStyle wiemy, że każdy potrzebuje czuć, że praca którą wykonuje ma sens.

Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. 

Codziennie troszczymy się także o siebie nawzajem i budujemy kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Dwukrotnie zdobyliśmy nagrodę dla najlepszego pracodawcy.

 

loga

VanityStyle
VanityStyle

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od 2007 roku wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek.

 

Nasza misja

Motywujemy pracodawców do budowania angażującego miejsca pracy oraz inspirowania pracowników do aktywnego stylu życia i poszukiwania w sobie pasji.

 

Wizja

Dążymy do bycia jednym z liderów rynku świadczeń pozapłacowych dla pracowników. Chcemy, aby pracodawcy otrzymywali od nas skuteczne programy motywacyjne, dostosowane do potrzeb wszystkich pokoleń.

Wartości
Transparentność
Transparentność

Mamy jasne zasady współpracy.

Współpraca
Współpraca

Nasze relacje opieramy na partnerstwie i wzajemnym szacunku, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wypracowujemy rozwiązania oparte o potrzeby.

Świadomość
Świadomość

Wiemy gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, pracujemy w zgodzie ze sobą, korzystamy z różnorodności i bogactwa doświadczeń.

Sukces
Sukces

Dążymy do realizacji celów poprzez rozwój, samodoskonalenie i podnoszenie jakości.

Entuzjazm
Entuzjazm

Działamy z pasją, zaangażowaniem i pozytywną energią, lubimy to, co robimy.

Nasz zespół

Wychodzimy z założenia, że nie ma dla pracodawcy lepszej rekomendacji niż zadowoleni i zmotywowani pracownicy, którzy lubią przebywać ze sobą nawzajem. Jesteśmy zespołem ludzi młodych duchem, wierzących w siłę pasji i mających odwagę sięgać w życiu po szczęście i samorealizację.

Magdalena
Bożena
Milena
Marta
Milena