Studio Figura Joanna Szlufik Słoneczne Wzgórze

ul. Zapolskiej 5,
25-435 Kielce
Rabaty dla kart FitProfit
Rabat na usługi w strefie fitness i Welless
10% Rabat na usługi w strefie fitness i Welless
dostępne również dla Getprofit
Informacje o obiekcie

 Informacje o obiekcie 

Chcesz zrzucić kilka kilogramów, a może przeciwnie – nabrać masy i wymodelować sylwetkę? Zgłoś się do Studia Figura Kielce Słoneczne Wzgórze. Zadbaj o swoje zdrowie i ciało.

To przestrzeń tworzona przez kobiety i wyłącznie dla kobiet. W kameralnej, przytulnej atmosferze spotkają się panie w różnym wieku i z różnymi problemami. Chcą schudnąć, pozbyć się cellulitu, poprawić kondycję skóry np. po ciąży, ale też zbudować tkankę mięśniową, wyrzeźbić ciało. Tu nikt nie jest anonimowy i pozostawiony sam sobie. A kobieca pozytywna energia, jak nic innego, motywuje do działania. – To miejsce uzależnia. Tu zawiązują się nowe znajomości, przyjaźnie. Tu chce się wracać.

Pierwsza bezpłatna wizyta w studio to konsultacja i wnikliwa analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych i składu ciała. To także pomiary, powtarzane następnie co czwartą wizytę. Konsultacja i pierwszy 90-minutowy zabieg są bezpłatne. – Do każdej z pań podchodzimy indywidualnie. Służymy wiedzą i radą na każdym etapie. Nieraz będąc na siłowni widzimy osoby, które nie wiedzą, jak mają się zachować i szybko się zniechęcają. U nas panie są pod stałą opieką specjalistów którzy  cały czas pogłebiają swoją wiedzę uczetnicząc w różnych szkoleniach.